Anittea Mayotte Rialto

"Lia"

Pohlaví: fena 
Narozena: 30. 12. 2019 
Plemeno: Border kolie 
Číslo zápisu: CMKU/BOC/13363/19 
Bonitační kód: 
Otec: Heart-Breaker z Černobílých 
Matka: Hisa Hamyfa 
Rodokmen: odkaz
Srst: dlouhá 
Barva: blue merle 
Zkoušky: 
Výstavy: 
Aktivity:

Naše Liuška je takový náš nečekaný, ale vymodlený dáreček. Když jsem začala plánovat náš první vrh border kolií, řekla jsem si, že si nechám po Hisance fenku, jelikož Hisanka je má osudová a já chtěla, abych měla doma takové střeštidla dvě. :) Když jsme zjistili, že Hisanka nosí jedináčka, věděla jsem na 100%, že se narodí prostě kluk, byla jsem si tím opravdu jistá. Porod probíhal trošku komplikovaněji, jelikož štěně bylo velké a fena měla kvůli jednomu štěněti malé stahy, tak jsme se rozhodli pro císař. Při předání mi podala paní doktorka do rukou malé blue merle štěně, už v tu chvíli jsem byla nadšená, vypadlo ze mě pouze: "Je to kluk?", paní doktorka odpověděla: "Ne, holka.", v tu chvíli mi bylo hned jasné, že je moje a nikomu ji nedám. :)

Tím, že je Liuška jedináček, dostávala výchovně od mámy dost zabrat, ale díky tomu je z ní opravdu seběvědomá fena, která miluje lidi, jídlo, hračky a MĚ. ❤ Nezalekne se opravdu ničeho, když pozná něco nového, hned se s tím srovná, je prostě boží. 

Liuška zdědila po mamince střeštěnost a poslušnost, po tatínkovi vzhled a jeho milou povahu. Lia je štěně, které jsem si opravdu vysnila a je dokonalá ve všech směrech. Děkuji Hisance za NI. ❤