Máme vybraného krycího psa pro naši Hisu!

14.10.2019

Od ledna tohoto roku, kdy jsem se rozhodla, že si založím chovatelskou stanici, jsem se dívala i po krycích psech pro naši Hisu. Jak čas utíkal a tento sen se zdál víc a víc reálnější, že tento rok vykouknout na svět mimča mojí Hisanky, jsem začínala být zoufalá. Žádný pes, na kterého jsem narazila (a že jich bylo opravdu hodně) nebyl on, ten pravý. Vždy jsem našla něco, co se mi na psovi nelíbilo. Řekla jsem si, že asi budu muset na svých nárocích polevit, žádný pes nemůže být přece dokonalý, ale našla jsem ho, představuji Vám, pro mě pana DOKONALÉHO, "Heryho"

Heart-Breaker z Černobílých

Hery je velice šikovný, nadaný a krásný pes. Vyhrává na výstavách, již nyní je držitelem několika ocenění (GCh Srb, Ch CR, Ch SK, Ch PL, Ch RO, Ch Srb, JCh PL) a stačilo mu 2,5 měsíce, aby se připravil a hned i složil zkoušky BH, ZM a ZOP.

Moc se na toto spojení těšíme. Krytí by mělo proběhnout koncem října či začátkem listopadu. Snad všechno klapne a my se budeme moci po Novém roce těšit na štěňátka různých barev, jako jsou černá, blue merle, hnědá a red merle s krásným rodokmenem, skvělou povahou, nádherným exteriérem, sportovně nadaná, ale hlavně zdravá a vymazlená.